Inspektor nemovitostí

Inspekce nemovitosti

je služba kupujícímu i prodávajícímu, která upozorní na skutečný stavebně-technický stav a odhalí vady či nedodělky. Služba se provádí jak u novostaveb, tak i starších nemovitostí. Kupujícího upozorní na závady a nedostatky tak, aby daly prostor k jednání o případném odstranění závad či snížení ceny. Naopak prodávajícímu pomůže před prodejem ověřit skutečný stav nemovitosti a objektivní zprávou tak zatraktivní její prodej.


Inspekce domu - PS Control

Inspekce domu

Inspekce domů se zaměřuje na nemovitosti, kde posuzuje vnitřní i venkovní část stavby. Je určena pro novostavby i starší domy.

Inspekce domu
Inspekce bytu - PS Control

Inspekce bytu

Inspekce bytu je určena pro posouzení stavu starších bytových jednotek, i přejímku nové jednotky od developera.

Inspekce bytu
Inspekce svj, nebytové prostory - PS Control

SVJ, Družstva a Nebytové prost.

Inspekce pro SVJ a družstevníky je zaměřena na kontrolu společných a technických částí nemovitosti. Je určena i pro nebytové prostory.

Inspekce SVJ

Služba rychlá inspekce

Rychlá inspekce je určena kupujícím, kteří se rozmýšlejí mezi více nemovitostmi a potřebují RYCHLE VYLOUČIT nemovitosti se špatným technickým stavem.

ZJISTĚTE VÍCE

Proč si přizvat inspektora nemovitostí?

Koupě bytu či domu je pro mnoho lidí jeden z nejdůležitějších kroků. Investice do nemovitosti nás ovlivní na spoustu let a nechceme šlápnout vedle. Většina si při koupi automobilu přizve odborníka na prohlídku, ale překvapivě to neučiní v mnohem důležitější investici. Proto si přizvěte inspektora nemovitostí, který nezávislou a odbornou prohlídkou zhodnotí stav nemovitosti a upozorní na vady, které by Vás v budoucnu mohly mrzet a stát spoustu peněz.

Mám zájem o inspekci